Dom

Guangzhou Tang Mei Environmental Protection Technology Co.,Ltd

profil firmy

Najbardziej profesjonalny producent urządzeń zapachowych, wiodąca chińska marka systemów zapachowych

Guangzhou Tang Mei Environmental Protection Technology Co.,Ltd

Guangzhou Tonemy Aroma Environmental Technology Co., Ltd, jest jedną z pierwszych partii zarejestrowanych przedsiębiorstw, które zobowiązały się do opracowania i produkcji systemu zapachowego, są przenośne, stołowe, zawieszane na ścianie maszyny zapachowe do małej przestrzeni, również HVAC, o prostym zapachu maszyna dyfuzorowa do średnich i dużych obszarów, mająca na celu promocję i poprawę poziomu misji kosmicznej.Stawiamy na jakość produktu i uzyskujemy weryfikację z systemu zarządzania jakością ISO9001, ISO14000, ISO18000, nasze produkty posiadają również certyfikaty bezpieczeństwa SGS, CE, RoHs, SASO.Po długoterminowej akumulacji i rozwoju stała się wiodącą marką w tej branży.

 

Guangzhou Tang Mei Environmental Protection Technology Co.,Ltd

TONEMY współpracował z największymi na świecie dostawcami olejków eterycznych i założył profesjonalne centrum badawczo-rozwojowe dla olejków aromatycznych w Wielkiej Brytanii, HK i GUANGZHOU, z zaawansowanym sprzętem i importowanym surowcem naftowym z Wielkiej Brytanii i Francji, dzięki czemu stworzyło przestrzeń pachnącą dla większej liczby klientów.

 

Teraz pojawiło się kilka nowych produktów, zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 

Guangzhou Tang Mei Environmental Protection Technology Co.,Ltd

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Tonemy założył 9 oddziałów w Guangzhou, Shenzhen, Hk, Changsha, Changde, Sanya, Nanchang i Kunming, terminowo i skutecznie dostarczamy najbardziej naukowe programy marketingu zapachowego i najbardziej profesjonalne usługi.

W 2015 r. Tonemy nawiązał relację biznesową z najlepszymi dostawcami olejków na świecie i założył profesjonalne centrum R&D w Wielkiej Brytanii, Hk i Guangzhou, z zaawansowanym wyposażeniem i importowanym surowcem naftowym z Wielkiej Brytanii i Francji. Klienci.

W 2016 r. Tonemy po raz pierwszy wprowadził serię olejów do rozkładania wnętrz pojazdów i był bardzo dobrze rozpoznawany przez dużą liczbę biznesmenów i właścicieli pojazdów. Teraz Tonemy oficjalnie wprowadza na rynek chiński ten ekskluzywny produkt, który może naukowo i skutecznie rozkładać specyficzny zapach w samochodzie.

Guangzhou Tang Mei Environmental Protection Technology Co.,Ltd Guangzhou Tang Mei Environmental Protection Technology Co.,Ltd Guangzhou Tang Mei Environmental Protection Technology Co.,Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Tonemy Aroma

Ilość pracowników : >50-100

Coroczne wyprzedaże : 5Million-10 Million

Rok założenia : 2009

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Dyfuzor zapachowy na sprzedaż dobra jakość Dyfuzor zapachowy na sprzedaż dobra jakość Dyfuzor zapachowy na sprzedaż dobra jakość Dyfuzor zapachowy na sprzedaż