Dom

Guangzhou Tang Mei Environmental Protection Technology Co.,Ltd

Profil firmy
Najbardziej profesjonalny producent urządzeń zapachowych, wiodąca chińska marka systemów zapachowych

Guangzhou Tonemy Aroma Environmental Technology Co., Ltd, jest jedną z pierwszych partii zarejestrowanych przedsiębiorstw, które zobowiązały się do opracowania i produkcji systemu zapachowego, są przenośne, stołowe, zawieszane na ścianie maszyny zapachowe do małej przestrzeni, również HVAC, dmuchające prosto aromatem maszyna dyfuzorowa do średnich i dużych obszarów, mająca na celu promocję i poprawę poziomu misji kosmicznej. Stawiamy na jakość produktu i uzyskujemy weryfikację z systemu zarządzania jakością ISO9001, ISO14000, ISO18000, nasze produkty posiadają również certyfikaty bezpieczeństwa SGS, CE, RoHs, SASO. Po długoterminowej akumulacji i rozwoju stała się wiodącą marką w tej branży.

TONEMY współpracował z największymi na świecie dostawcami olejków eterycznych i założył profesjonalne centrum badawczo-rozwojowe olejków aromatycznych w Wielkiej Brytanii, HK i GUANGZHOU, z zaawansowanym sprzętem i importowanym surowcem naftowym z Wielkiej Brytanii i Francji, dzięki czemu stworzyło przestrzeń pachnącą dla większej liczby klientów.

Teraz pojawiło się kilka nowych produktów, zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Tonemy założył 9 oddziałów w Guangzhou, Shenzhen, Hk, Changsha, Changde, Sanya, Nanchang i Kunming, terminowo i skutecznie dostarczamy najbardziej naukowe programy marketingu zapachowego i najbardziej profesjonalne usługi.

W 2015 r. Tonemy nawiązał relację biznesową z najlepszymi dostawcami olejków na świecie i założył profesjonalne centrum R&D w Wielkiej Brytanii, Hk i Guangzhou, z zaawansowanym wyposażeniem i importowanym surowcem naftowym z Wielkiej Brytanii i Francji. Klienci.

W 2016 r. Tonemy po raz pierwszy wprowadził serię olejów do rozkładania wnętrz pojazdów i był bardzo dobrze rozpoznawany przez dużą liczbę biznesmenów i właścicieli pojazdów. Teraz Tonemy oficjalnie wprowadza na rynek chiński ten ekskluzywny produkt, który może naukowo i skutecznie rozkładać specyficzny zapach w samochodzie.

Guangzhou Tang Mei Environmental Protection Technology Co.,Ltd Guangzhou Tang Mei Environmental Protection Technology Co.,Ltd Guangzhou Tang Mei Environmental Protection Technology Co.,Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Tonemy Aroma

Ilość pracowników : >50-100

Coroczne wyprzedaże : 5Million-10 Million

Rok założenia : 2009

pc Export : 40% - 50%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Dyfuzor zapachowy na sprzedaż dobra jakość Dyfuzor zapachowy na sprzedaż dobra jakość Dyfuzor zapachowy na sprzedaż dobra jakość Dyfuzor zapachowy na sprzedaż